Автор Тема: Здравословни проблеми и натал  (Прочетена 10368 пъти)

Неактивен natalia

• Пълноправен потребител
  • Публикации: 166
Re: Здравословни проблеми и натал
« Отговор #90 -: Октомври 03, 2011, 12:55:25 am »
Това е д-р Шън Фей - много е известен и е във Варна от 15 години - ако някой има проблем ,де :) :)практикува иглотерапия и точков масаж и китайско билколечение-аз имам полза вече за 2 път

Неактивен milla_m

• Потребител герой
  • Публикации: 1056
« Отговор #91 -: Октомври 03, 2011, 12:58:55 am »
Това е д-р Шън Фей - много е известен и е във Варна от 15 години - ако някой има проблем ,де :) :)практикува иглотерапия и точков масаж и китайско билколечение-аз имам полза вече за 2 път

Не нищо лошо :-* Ясно, че човекът разбира. А се радвам, че вече си добре.Просто ми стана смешно съчетанието "варненски китаец" като произход.  :)
СМИРЕНИЕТО Е ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО, КОЕТО ДЯВОЛЪТ НЕ МОЖЕ ДА ИМИТИРА.

Неактивен natalia

• Пълноправен потребител
« Отговор #92 -: Октомври 03, 2011, 01:04:42 am »
Няма проблем ;D-той и без това "бълбука нещо " което прилича на староварненски - нищо не му се разбира ,но върши повече работа от ДЖИ ПИ :)

Неактивен Марая

• Глобален модератор
  • Потребител герой
  • Публикации: 7295
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #93 -: Октомври 03, 2011, 01:21:27 am »
Няма проблем ;D-той и без това "бълбука нещо " което прилича на староварненски - нищо не му се разбира ,но върши повече работа от ДЖИ ПИ :)

;D...Ако са нужни евтини лекарства....имам връзки.... :P ;D...Свиркай....

Неактивен natalia

• Пълноправен потребител
« Отговор #94 -: Октомври 03, 2011, 01:35:25 am »

;D...Ако са нужни евтини лекарства....имам връзки.... :P ;D...Свиркай....

Марая,този малък китаец ,незнам какво ми направи / някакви точки натисна/,но аз започнах да се оттдувам :) и да бъда в прекрасно настроение - чак мъжа ми се учуди.......сигурно наистина всичко са  енергии,които ние затлачваме - така ми каза, китайчо :)

Неактивен sladurka

• Старши потребител
  • Публикации: 335
« Отговор #95 -: Октомври 05, 2011, 10:05:39 am »
по проблема по който бях пускала карти по напред в темата, оказа се киста на яйчника. съжалявам че пиша неща, които не са свързани с астрологията ама нямам на кого да споделя
 :(

никога не съм имала подобен проблем... отварям тази сутрин Луиз Хей и какво да прочета като мисловен модел за образуване на кисти: гледате същия мъчителен филм, знам си го аз това. и не ми го прожектира този който мисля за причина, сама си го прожектирам и в мене е причината. а нямам сили да го спра, кога ли ще свърши, най-ужасното е че ми се струва че никога няма да мога да надмогна тези илюзии в които съм се вкарала, жестока история. блазе на хората с повече планети в земни знаци...
Life is a mistery
Everyone must stand alone

Неактивен Nova

• Старши потребител
  • Публикации: 304
« Отговор #96 -: Октомври 05, 2011, 11:00:17 am »
по проблема по който бях пускала карти по напред в темата, оказа се киста на яйчника. съжалявам че пиша неща, които не са свързани с астрологията ама нямам на кого да споделя
 :(

никога не съм имала подобен проблем... отварям тази сутрин Луиз Хей и какво да прочета като мисловен модел за образуване на кисти: гледате същия мъчителен филм, знам си го аз това. и не ми го прожектира този който мисля за причина, сама си го прожектирам и в мене е причината. а нямам сили да го спра, кога ли ще свърши, най-ужасното е че ми се струва че никога няма да мога да надмогна тези илюзии в които съм се вкарала, жестока история. блазе на хората с повече планети в земни знаци...
Кое е според теб в твоят мисловен модел е довело до това и е проблем? Може би ако споделиш проблема, би могъл да се намери и ключ?

Неактивен sladurka

• Старши потребител
  • Публикации: 335
« Отговор #97 -: Октомври 05, 2011, 01:13:37 pm »
когато си си въобразил че някой е лудо влюбен в теб, много трудно приемаш фактите, че всъщност не е. вкараш ли се в този филм, край....
Life is a mistery
Everyone must stand alone

Неактивен tanya

• Потребител герой
  • Публикации: 917
« Отговор #98 -: Октомври 07, 2011, 11:07:15 pm »
Има ли повод за здравословни притеснения в тази карта  ???

Неактивен Марая

• Глобален модератор
  • Потребител герой
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #99 -: Октомври 07, 2011, 11:09:35 pm »
Да...има! Но по-скоро са на ментална основа... :)

Неактивен tanya

• Потребител герой
« Отговор #100 -: Октомври 07, 2011, 11:16:24 pm »
Картата е на мъжа ми.. Преди 2 дни му се поду един лимфен възел и мен ме затресе параноята, макар да не го показвам  :( Не иска да ходи да се изследва и направо ме влудява  >:( Сякаш ако си заровиш главата в пясъка, проблема ще изчезне..

Неактивен Марая

• Глобален модератор
  • Потребител герой
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #101 -: Октомври 07, 2011, 11:20:20 pm »
Картата е на мъжа ми.. Преди 2 дни му се поду един лимфен възел и мен ме затресе параноята, макар да не го показвам  :( Не иска да ходи да се изследва и направо ме влудява  >:( Сякаш ако си заровиш главата в пясъка, проблема ще изчезне..

СЪЖАЛЯВАМ.... :-*..
ще мине...няма страшно...проблеми има на ментално ниво.... ???

Неактивен tanya

• Потребител герой
« Отговор #102 -: Октомври 07, 2011, 11:24:14 pm »

СЪЖАЛЯВАМ.... :-*..
ще мине...няма страшно...проблеми има на ментално ниво.... ???
Благодаря  :-* Наистина има проблеми на ментално ниво, много се промени като характер за последните 2 години. Ще пиша ако има някаква развръзка...

Неактивен Fairy

• Потребител герой
  • Публикации: 1934
  • емоция :)
    • Nina
« Отговор #103 -: Октомври 20, 2011, 09:46:50 am »
момичета високите температури от настинка (грип) по марс или уран са? кашлицата? и евентуално усложнения? или са подсещане от Сатурн, че повече трябва да се грижим за себе си  ;D
с какво се занимавам... :)))

Неактивен Марая

• Глобален модератор
  • Потребител герой
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #104 -: Октомври 20, 2011, 10:54:42 am »
момичета високите температури от настинка (грип) по марс или уран са? кашлицата? и евентуално усложнения? или са подсещане от Сатурн, че повече трябва да се грижим за себе си  ;D

Високата температура е по Марс...Кашлицата мисля по Луна или Юпитер....За нея не съм сигурна... ::)