Автор Тема: Сатурн +транзити + събития  (Прочетена 23208 пъти)

Неактивен Asya

• Потребител герой
  • Публикации: 543
Re: Сатурн +транзити + събития
« Отговор #165 -: Октомври 14, 2011, 03:38:24 pm »
Натален или транзитен Сатурн ти е в 8-и дом? Аз се развеждах, когато  транзитен Сатурн би беше в 8-и дом и това определено не е добър период за развод, но понякога е по-добре, отколкото да продължаваш да живееш постарому. Но в общи линии според моя личен опит и според това, което съм чела, приготви се за тежка битка и може и да не получиш това, което заслужаваш. Може би някой добър транзит на Юпитер през 8-и или 9-и дом ще ти донесе по-голям късмет? Нека тук се изкажат по-опитните от мен.

Неактивен Dragon Lady

• Пълноправен потребител
  • Публикации: 173
« Отговор #166 -: Октомври 14, 2011, 04:10:00 pm »
Таня, съжалявам за всичко, което преживяваш.  :( Но моето мнение е, че никоя жена не бива да търпи такова отношение. И в този случай изневярата само подсилва нещата..
Аз ще подкрепя мнението, че българските мъже всъщност не искат децата при себе си, нито пък имат сили и идея как да се грижат за тях! Имам такъв вкъщи. Знае, че моето слабо място са децата и съответно ме манипулира доста умело чрез това.. :(
Но.. не знам дали защото Уран транзитира през 4-ти, вече имам чувството, че прекалено дълго съм отлагала решението на проблемите вкъщи.
А имам и натален Сатурн в 8-ми. Равносметката е, че имам част от къща, която не е моя и не мога да живея там /неуредено наследство/ и в същото време всички кредити вкъщи са на мое име..
Така или иначе, вярвай в своите сили. Сигурна съм, че ще се справиш. Нали жените сме силния пол, все пак :)

Неактивен Asya

• Потребител герой
« Отговор #167 -: Октомври 14, 2011, 04:28:28 pm »
Като чета написаното от участничките във форума, имам чувството че сме клуб на прекараните съпруги. Как една не написа "разведох се с мъжа си и той благородно ми даде неговото жилище за мен и детето и сега ми плаща прилична издръжка".  Май се явяваме спонсори на мъжете, вместо те да са финасово силната страна в семейството. ние ли сме тъпи или ???

Неактивен tanya

• Потребител герой
  • Публикации: 917
« Отговор #168 -: Октомври 14, 2011, 04:53:06 pm »
Таня, решението е твое...Имаш моята подкрепата...каквото и да е то... :-* Въпроса с компромисите в името на детето е излишно да дискутираме...Всеки компромис води след себе си друг...И е излишно да ти казвам , че живота с компромиси е живот в компромиси...А живота не е компромис.... :-*
Благодаря, Марая  :-* Наистина всеки компромис води след себе си друг... при това по-голям...

Неактивен tanya

• Потребител герой
« Отговор #169 -: Октомври 14, 2011, 04:56:24 pm »
Натален или транзитен Сатурн ти е в 8-и дом? Аз се развеждах, когато  транзитен Сатурн би беше в 8-и дом и това определено не е добър период за развод, но понякога е по-добре, отколкото да продължаваш да живееш постарому. Но в общи линии според моя личен опит и според това, което съм чела, приготви се за тежка битка и може и да не получиш това, което заслужаваш. Може би някой добър транзит на Юпитер през 8-и или 9-и дом ще ти донесе по-голям късмет? Нека тук се изкажат по-опитните от мен.
Транзитния Сатурн ми е в 7-ми, а по натал е в 8-ми. И знаейки, до какво може да доведе натален Сатурн в 8-ми, при това опозиция на Венера, му прехвърлих парите! Човек наистина не може да избяга от съдбата си...

Неактивен tanya

• Потребител герой
« Отговор #170 -: Октомври 14, 2011, 04:58:47 pm »
Таня, съжалявам за всичко, което преживяваш.  :( Но моето мнение е, че никоя жена не бива да търпи такова отношение. И в този случай изневярата само подсилва нещата..
Аз ще подкрепя мнението, че българските мъже всъщност не искат децата при себе си, нито пък имат сили и идея как да се грижат за тях! Имам такъв вкъщи. Знае, че моето слабо място са децата и съответно ме манипулира доста умело чрез това.. :(
Но.. не знам дали защото Уран транзитира през 4-ти, вече имам чувството, че прекалено дълго съм отлагала решението на проблемите вкъщи.
А имам и натален Сатурн в 8-ми. Равносметката е, че имам част от къща, която не е моя и не мога да живея там /неуредено наследство/ и в същото време всички кредити вкъщи са на мое име..
Така или иначе, вярвай в своите сили. Сигурна съм, че ще се справиш. Нали жените сме силния пол, все пак :)
Благодаря  :-* Ето виждаш ли, до какво може да доведе натален Сатурн в 8-ми  :( Просто кошмар ...

Неактивен Fairy

• Потребител герой
  • Публикации: 1932
  • емоция :)
    • Nina
« Отговор #171 -: Октомври 14, 2011, 05:27:03 pm »
Като чета написаното от участничките във форума, имам чувството че сме клуб на прекараните съпруги. Как една не написа "разведох се с мъжа си и той благородно ми даде неговото жилище за мен и детето и сега ми плаща прилична издръжка".  Май се явяваме спонсори на мъжете, вместо те да са финасово силната страна в семейството. ние ли сме тъпи или ???

Ася, бих искала да го напиша...., но като знам при нас какво ще стане .... и ми причернява, моя няма да се пусне от всички удобства, които има сега и да не е луд. голям екшън ще настане когато физическото гонене настане  ::)
с какво се занимавам... :)))

Неактивен Asya

• Потребител герой
« Отговор #172 -: Октомври 14, 2011, 05:35:35 pm »
Моя екс съпруг живя у нас половин година след разовда, като аз плащах всичи сметки и пълнех хладилника. Жилището е мое, дарение от родителите ми. Много му беше удобно, защото е сравнително в центъра на София и близо до работата му. А неговото /на техните/ жилище се даваше под наем. Жалваше се на дъщеря ни, тогава 17-годишна, че майка й /т.е. аз, искала да го изгони/.А на мен казваше, че ще ме използва до последно. Накрая му събрах багажа в една бохча - един огромен чаршаф за спалня, в който  натрупах всичките  му парцали и му казах да се омита. До 2-дена се изнесе. Не видях нито лев издръжка, каза ми, цитирам го "Путко, съди ме". Не се унижавах за 50 лева месечно, защото издържките в България са смешни, но за българските мъже разбрах едно: дават пари за това дете, чиято майка оправят, без значение  тяхно ли е или не.

Неактивен Nova

• Старши потребител
  • Публикации: 304
« Отговор #173 -: Октомври 17, 2011, 08:08:46 am »
Като една разведена жена нека и аз се изкажа по въпроса. Мъжете в действителност изобщо не желаят децата да остават при тях, защото искат време, средства, грижи и внимание, но така манипулират жените си, а и децата са чудесно средство за отмъщение. Така бившата ще я заболи най-много.Повечето български мъже са неуверени в себе си и имат нужда непрекъснато да доказват, че могат да контролират някого, в случая съпругата. Аз дълго време търпях, защото имам неподвижни знаци на върховете на 1-и и 7-и дом , но когато Уран ми навлезе в 5-и дом, нещата се случиха. Има някой важни неща, с които трябва да си наясно:къде ще живеете с деетто - жилището твое ли е има ли къде да отидеш, какви са доходите ви, имаш ли добър адвокат, можеш ли да разчиташ на помощ от родители, приятели, близки. Не действай емоционално, а разумно, все пак си Телец, а телците са практични. Щом ти посяга, не е добре да живеете под един покрив, най-добре ще е да се изнесеш с детето.

Разведох се, когато Уран навлезе в 4-и дом, чукнала съм съседната цифра в горния постинг.

Нормално е голям процент от жените, привлечени от астрологията, да са  разведени. Уран отгаваря за астрологията, а знаем че той  е себична планета,  не търпи да му казват какво да прави. Не случайно един от факторите, показващи потенциал за развод в натала, е силен Уран.
:-[ За уран е правилно заключението...Натален моят е в 4 дом, най- точния аспект, който прави е с луната и то хармоничен, а ДСЦ- водолей...Раздялата не е  най- страшното нещо, стига да се "събереш" за да прреминеш през този период...

Неактивен karizma

• Пълноправен потребител
  • Публикации: 142
« Отговор #174 -: Октомври 28, 2011, 01:42:35 pm »
Имате ли наблюдения от аспекти на тр.Сатурн с главните оси?Сатурн ми транзитира през 4-ти дом.Съвсем скоро ще направи точни,квадрат с оста Асц/Дсц,и опозиция с нат.Хирон в 10-ти.Чудя се дали ще има събития при тези аспекти  ???

Неактивен zuzi

• Пълноправен потребител
  • Публикации: 145
« Отговор #175 -: Октомври 28, 2011, 03:34:29 pm »
При мен в момента е на АЦ,депресивен период.Когато ми беше на ДЦ( Сатурнов възврат) започнах успешен бизнес. А на МЦ се разведох.На ИЦ завършвах висшето си образование.

Неактивен Марая

• Глобален модератор
  • Потребител герой
  • Публикации: 7295
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #176 -: Октомври 28, 2011, 03:43:19 pm »
При мен в момента е на АЦ,депресивен период.Когато ми беше на ДЦ( Сатурнов възврат) започнах успешен бизнес. А на МЦ се разведох.На ИЦ завършвах висшето си образование.

Зузи..,а спомени за транзита през 11-ти дом...с няколко думи.... ::)..,ако не те притеснявам разбира се....

Неактивен zuzi

• Пълноправен потребител
  • Публикации: 145
« Отговор #177 -: Октомври 28, 2011, 03:58:00 pm »
През 11ти при съвпад на Сатурн с натален Плутон( диспозитор на Слънцето ми) започна сегашната ми връзка. Но и транзитен Марс(Г7) беше там,в точен съвпад на мидпойнта АЦ/МЦ. Хубав период,чувствах се като преродена,все едно,че бях излязла от дълга летаргия.Ново начало,един ентусиазъм ме беше обхванал. :)

akruks

• Гост
« Отговор #178 -: Октомври 29, 2011, 02:09:38 am »
Здравейте!
При мен сатурн се движи като по учебник- когато минаваше през 4д. отидох в друг град да следвам, гаджето учеше в този град, а там смених гаджето и се омъжих, после влезе в 5д. а аз в болница с тежка бременност, тежко раждане, правел е квадрат с юпитер 8д. и венера 2д., а уран е бил точен квадрат с куспидата на 8д., нептун на няколко градуса от К8, също в 8д. , така че няколко планети са действали в тежък в здравословно отношение период.  Когато мина през 8д. се разведох, като получих развод една година след подаване на молба, получих и заплахи от свекървата, че щяла да задейства връзки с нейна съученичка, която била прокурор, да ми отнемели децата, при положение че сама ги отгледах и такива ми неща, но ние с мъжа имаме еднакъв асцендент, когато минава някоя бавна и тежка планета при нас е двойно напечено, поминалата година сатурн мина през 1д. , при него точно на асц.  го оперираха от херния,  а после докато транзитираше през 1д и аз и той загубихме по няколко зъба... сега и при него и мен е втори дом сатурн и втора година затягаме коланите- финансов недоимък, децата следват по време на световна криза  :)
Сега погледнах, когато е транзитирал през 10д. и е правел квадрат с плутона ми, ме уволниха от работа, а на следващата година, пак в 10д. на няколко градуса от СЛВ в 11д., когато юпитер е кацнал точно на АСЦ заминах на работа зад граница, а когато беше в 12д. и прави съвпад с уран и плутон там, не питайте, искам да забравя този кошмар завинаги.

Неактивен proserpina

• Пълноправен потребител
  • Публикации: 154
« Отговор #179 -: Ноември 02, 2011, 05:58:42 pm »
По отношение на българските мъже и отговорността за деца и семейство-такива са защото ние си ги търпим а и законите са ни такива .Бащата на детето ми  след като родих ми каза 4е той пари за нищо пове4е нямал а и майка му и баща му трябвало да гледам а те здрави и прави.Зарязах го и с малко късмет детето не носи фамилията му.Целта му била някой да носи великит му гени еи така все едно съм пар4е месо на далавера.Пибрах се у нас (семейството ми има няколко празни къщи ,но майка ми реши ,4е след като не съм си вдигнала краката там където трябва и са ме прибрали трябвало да съм нещо като обслужващ песонал на нея и баща ми .Не исках и ме изгониха.А искаха внук след това който си има дете да си го гледа.След това се омъжих по любов много оби4ах мъжа си но първия път ,когато се разболях тежко и не можех да работя каза 4е да се грижи за мен не било негово садължение и който има дете и кола да си ги издържа.Не знам има ли няма ли нещо общо със Сатурн но и аз да се похваля 4е има с кво да се похваля.